Katalog artykułów

Promowane przedmioty

SixSixOne NECK ROLL stabilizator szyi 661 NECK ROLL stabilizator szyi  dopinany do górnej części buzera. Posiada specjalne uchwyty dołączone do kompletu. Redukuje zmęczenie karku w trakcie wysiłku oraz zabezpiecza przed nadwyrężeniem odcinka szyjnego kręgosłupa w trakcie upadku. Stabilizator szyi NECK ROLL wykonany z gęstej i twardej gąbki, stabilizuje pozycję kasku oraz odciąża odcinek szyjny kręgosłupa. Zewnętrzna, elastyczna tkanina (z domieszką włókien Lycra) zapewnia miłe uczucie komfortu.Montaż: Stabilizator szyi NECK ROLL podpinany jest do górnej części buzera. Posiada specjalne uchwyty dołączone do kompletu. We wskazanych miejscach buzera należy wywiercić małe otworki, przez które mocuje się stabilizator paskami znajdującymi się w komplecie. Instrukcja obsługi w języku angielskim wraz z obrazkami znajduje się na opakowaniu towaru.Kolory: czarny.Rozmiary: jeden rozmiar uniwersalny dla dorosłych.

SixSixOne Stabilizator stawu barkowego 661  Stabilizator (ściągacz) stawu barkowego. Regulowany w pełni dopasowuje się do sylwetki zawodnika. Zapięcia typu Velcro z możliwością nieograniczonej liczby kombinacji. Przewiewna konstrukcja, wykonany z materiału Neoprene. Utrzymuje właściwą temperaturę stawu barkowego podczas wysiłku. Pasuje zarówno na prawy, jak i lewy staw barkowy.Kolory: jak na zdjęciach. Rozmiary:  S, M, L, XL.

SixSixOne ochraniacz pleców typu żółw Pro Back Guard W pełni profesjonalny ochraniacz kręgosłupa, tzw. żółw. Szerokie, ruchome elementy pancerza dokładnie zachodzą na siebie, chronią kręgosłup na całej długości i nie ograniczają ruchów. Posiada zintegrowany pas nerkowy z podwójną regulacją, zapinany na rzepy oraz szelki z możliwością regulacji, które pozwalają dopasować ochraniacz do sylwetki oraz wzrostu.   Kolory: Ciemny, jak na zdjęciu głównym.  Rozmiary (wzrost): S/M (160-180 cm)  L/XL (180-200 cm). 

Ochraniacze na łokcie KRK MASOCHIST Ochraniacze na łokcie przeznaczone zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów uprawiających wszelkie odmiany sportów ekstremalnych. Cieszą się niesłabnącą popularnością wśród fanów: bmx rolek snowboard mountainboard poweriser deskorolek itp. Stosowane uniwersalnie na ubranie jak i pod ubranie. Charakterystyka produktu: Rękaw trzymający wykonany z perforowanego, antybakteryjnego neoprenu grubości 4 mm. Pianka EVA o grubości 20mm odpowiada za tłumienie spotkań z ziemią i innymi obiektami. Twarda zewnętrzna skorupa wykonana z ABS zapewnia bezpieczeństwo nawet przy bardzo twardych lądowaniach. Front ochraniacza wykonany z jednego z najmocniejszych dostępnych materiałów - Cordura 1000D. 2 rzepy na górze i dole dają możliwość idealnego dopasowania ochraniacza i zapobiegają zsuwaniu. Neopren użyty do produkcji przebadany w polskich laboratoriach zgodnie z normami CE (m.in. na brak szkodliwych dla zdrowia związków/barwników). Zgodne z normą bezpieczeństwa CE 14120 – przetestowane w czeskim laboratorium. Najpopularniejszy produkt KRK – sprawdzony i przetestowany przez kilka tysięcy użytkowników. Dostępne w 2 wersjach kolorystycznych: szary i czarny. Dostępne rozmiary : M i L. Jak dobrać rozmiar: M - obwód ręki do 28 cm (mierzymy ok. 5 – 8 cm nad łokciem) / długość 24 cm L - obwód ręki do 35 cm (mierzymy ok. 5 – 8 cm nad łokciem) / długość 24 cm    

Rękawiczki ochronne HalfFinger 2w1 - ochrona i usztywnienie nadgarstka Rękawiczki zapewniają ochronę całej dłoni przed urazami wraz z jednoczesnym usztywnieniem nadgarstka. Przeznaczone do wszystkich sportów extremalnych gdzie istnieje podwyższone ryzyko uszkodzenia nadgarstka lub dłoni. Zastosowanie letnio-zimowe. Charakterystyka: wytrzymały, dwustronny, usztywniacz nadgarstka zintegrowany razem z rękawiczką, skórzane wstawki wzmocnione tkaniną o podwyższonej odporności na ścieranie, oddychające materiały,  podwójne szycie wytrzymałą nitką, zapinane na rzepy, gruba i wytrzymała taśma dodatkowo opasująca i usztywniająca cały nadgarstek. Zastosowanie: mountainboard rolki deskorolka snowboard poweriser Dostępne rozmiary:  S M L XL Dobór rozmiaru:        TABELA ROZMIARÓW Rozmiar Długość  środkowego palca S  do 6,3 cm   M 6,4 cm - 7,6 cm  L  7,7 cm - 8,8 cm  XL  Powyżej 8,9 cm +      Uwaga: Rękawiczki dużo lepiej zabezpieczają nadgarstek przed uszkodzeniami niż zintegrowane z ochraniaczem, nawet najlepsze rękawice SnowBoardowe, ale z powodu letnio-zimowego zakresu użycia są przemakalne. Podczas użytkowania zimą, wymagają założenia na nie typowo zimowej, standardowej luźnej rękawicy, która zabezpiecza przed wodą.