Katalog artykułów

Promowane przedmioty

SixSixOne Dirt Lid kask brązowy  Bardzo lekki i zgrabny kask w stylu skate, przeznaczony do: bmx, mountainboard, trikke, poweriser, dirt jump, freestyle, itp. Zewnętrzny pancerz wykonany z twardego plastiku ABS. Wyściółki znajdujące się we wnętrzu można wypinać i prać, pozwala to na utrzymanie czystość w kasku. Kask spełnia wymogi i posiada certyfikaty: ANSI Z90 - 4, ASTM F 1447, CPSC, CE i normy bezpieczeństwa UE. Rozmiar uniwersalny dla dorosłych. W komplecie znajduje się zestaw wyściółek pozwalający na dopasowanie kasku do rozmiaru S, M lub L. Kolor -  brązowy. 

SixSixOne Mullet kask czerwony  To lekki i zgrabny kask w stylu skate, przeznaczony do: bmx, trikke, poweriser, mountainboard, dirt jump, freestyle, itp. Zewnętrzny pancerz wykonany z twardego plastiku ABS. Wyściółki znajdujące się we wnętrzu można wypinać i prać, pozwala to na utrzymanie czystość w kasku. Kask spełnia wymogi bezpieczeństwa i posiada certyfikaty: CPSC, CE i normy bezpieczeństwa UE. Kolor: Czerwony Rozmiar uniwersalny dla dorosłych. W komplecie znajduje się zestaw wyściółek pozwalający na dopasowanie kasku do rozmiaru S, M lub L.  

SixSixOne kask Dirt Lid czerwony Kask 661 Dirt Lid czerwony Bardzo lekki i zgrabny kask w stylu skate, przeznaczony do: bmx, trikke, poweriser, dirt jump, freestyle, itp. Zewnętrzny pancerz wykonany z twardego plastiku ABS. Wyściółki znajdujące się we wnętrzu można wypinać i prać, pozwala to na utrzymanie czystość w kasku. Kask spełnia wymogi i posiada certyfikaty: ANSI Z90 - 4, ASTM F 1447, CPSC, CE i normy bezpieczeństwa UE. Rozmiar uniwersalny dla dorosłych. W komplecie znajduje się zestaw wyściółek pozwalający na dopasowanie kasku do rozmiaru S, M lub L. Kolor -  czerwony. 

ONE ATOM kask czarno-niebieski Kask ONE ATOM  czarno-niebieski Wydajność i komfort są tym, co może być wykorzystane do opisania jazdy w zupełnie nowym kasku Atom. Atom został zaprojektowany z myślą o dzisiejszych sportowcach - czystą stylistyką i świeżą grafiką, dodatkowo wzbogacony o najnowsze technologie i funkcje zwiększające komfort. Lekka powłoka ze stopu poliwęglanu zapewnia optymalną wytrzymałość i pochłania wstrząsy. Świetna wentylacja dzięki kanalikom w warstwie EPS i dużych odpowietrznikach. Wyściółka z odprowadzającego wilgoć materiału. Wyściółka jest w całości wymienna. Zwiększone pole widzenia oraz lepsze dopasowanie gogli. Dwu pozycyjny system dopasowania daszka. Zapięcie typu DD. Homologacja do zawodów. Kask ONE ATOM  czarno-niebieski spełnia lub przekracza standardy bezpieczeństwa: ECE 22.05 US DOT  Kolor: jak na zdjęciach. Waga: 1300g +/- 50g dla rozmiaru L. Rozmiary (obwód głowy w cm): XS (53-54 cm), S (55-56 cm), M (57-58 cm), L (59-60 cm), XL (61-62 cm), XXL (63-64). 

SixSixOne 661 Fenix Rad kask Fenix Rad to najwyższy model kasku wyczynowego teamu SixSixOne. Bardzo wytrzymała konstrukcja wykonana z włókien karbonowo –kevlarowych (włókno węglowe) i włókien szklanych. Model Fenix Rad ten zaspokoi najbardziej wymagających zawodników motocrossowych. Całe wnętrze wykonane z wysokiej jakości materiałów oddychających dobrze absorbujących pot jednocześnie szybkoschnących. Kolorystycznie wnętrze współgra z grafiką na zewnętrz kasku. Wyjmowane wnętrze kasku można prać zastosowano wyściółkę Savoie. Idealnie miękkie wnętrze doskonale dopasowuje się do kształtu głowy i twarzy. Kask dodatkowo wyposażony jest w szerokie porty antyślizgowe na pasek do gogli po bokach otworu. W przedniej części kask wyposażony jest w trzy zewnętrzne wloty powietrza, wewnątrz znajdują się kanaliki umożliwiające swobodny przepływ powietrza w środku. Zapięcie pod szyją wyłożone miękką wyściółką. Profilowana gumowana osłona nosa idealnie chroni przed kurzem i kamieniami. W porównaniu do wcześniejszych modeli kasków SixSixOne model Fenix Rad posiada wydłużoną osłonę na szczękę. Kask posiada długi regulowany daszek mocowany za pomocą aluminiowych śrub wraz ze stylizowanymi podkładkami. Kask przewyższa standardy bezpieczeństwa Snell M2005, DOT, AU oraz CE dlatego należy do grupy najbezpieczniejszych kasków na świecie.   Kolory: jak na zdjęciu. Waga: 1350 g dla rozmiaru L.  Rozmiar (obwód głowy w cm): XS (53-54 cm), S (55-56 cm), M (57-58 cm), L (59-60 cm), XL (61-62 cm), XXL (63-64 cm).