Katalog artykułów

Promowane przedmioty

SixSixOne kask Dirt Lid czerwony Kask 661 Dirt Lid czerwony Bardzo lekki i zgrabny kask w stylu skate, przeznaczony do: bmx, trikke, poweriser, dirt jump, freestyle, itp. Zewnętrzny pancerz wykonany z twardego plastiku ABS. Wyściółki znajdujące się we wnętrzu można wypinać i prać, pozwala to na utrzymanie czystość w kasku. Kask spełnia wymogi i posiada certyfikaty: ANSI Z90 - 4, ASTM F 1447, CPSC, CE i normy bezpieczeństwa UE. Rozmiar uniwersalny dla dorosłych. W komplecie znajduje się zestaw wyściółek pozwalający na dopasowanie kasku do rozmiaru S, M lub L. Kolor -  czerwony. 

SixSixOne 661 FLIGHT kask czarny-żółty-biały FLIGHT kask w intensywnych kolorach czarny–żółty–biały to bardzo wytrzymała konstrukcja wykonana z włókien karbonowo – kevlarowych oraz włókien szklanych. Wyjmowane wnętrze kasku można prać, zastosowano wyściółkę Savoie. Wnętrze doskonale dopasowuje się do kształtu głowy oraz twarzy. Kask wyposażony jest w trzy wloty powietrza, a także podwójne kanały wentylacyjne z tyłu do odprowadzania wilgoci i nagrzanego powietrza. Zapięcie pod szyją wyłożone miękką wyściółką. Profilowana gumowana osłona nosa idealnie chroni i zabezpiecza przed kurzem i kamieniami. Kask posiada długi regulowany daszek mocowany za pomocą śrub oraz drugi daszek w zestawie gratis. Kask przewyższa standardy bezpieczeństwa Snell M2005 i DOT.Kolory: jak na zdjęciu. Waga: 1390 g dla rozmiaru L. Rozmiar (obwód głowy w cm): XS (53-54 cm), S (55-56 cm), M (57-58 cm), L (59-60 cm), XL (61-62 cm), XXL (63-64 cm).  

SixSixOne Dirt Lid kask grafitowy  Bardzo lekki i zgrabny kask w stylu skate, przeznaczony do: bmx, mountainboard, trikke, poweriser, dirt jump, freestyle, itp. Zewnętrzny pancerz wykonany z twardego plastiku ABS. Wyściółki znajdujące się we wnętrzu można wypinać i prać, pozwala to na utrzymanie czystość w kasku. Kask spełnia wymogi i posiada certyfikaty: ANSI Z90 - 4, ASTM F 1447, CPSC, CE i normy bezpieczeństwa UE. Rozmiar uniwersalny dla dorosłych. W komplecie znajduje się zestaw wyściółek pozwalający na dopasowanie kasku do rozmiaru S, M lub L. Kolor -  grafitowy  

Duchinni D200 BONEZ Kask biało-czarny Duchinni D200 BONEZ to nowoczesny kask dedykowany wszelkim sportom ekstremalnym. Może służyć do enduro, motocross, supermoto, atv, mountaiboard, bmx itp. Wewnątrz kasku znajduje się w pełni wyciągane wnętrze, które można prać w pralce (najłatwiej użyć w tym celu siatki na bieliznę, a temperatura do 30°C). Kask dla poprawienia komfortu posiada otwory wentylacyjne. Zapięcie pod szyją typu "DD" jest wyłożone miękką wyściółką. Dodatkowo zastosowano gumową profilowaną osłonę nosa, która chroni przed kurzem oraz kamieniami. Kask w kolorze biało-czarnym z grafiką czaszek. W zestawie jest długi regulowany daszek.Wygląd zewnętrzny o charakterystycznej ostrej stylizacji i masywnej budowie. BezpieczeństwoKask spełnia normy bezpieczeństwa :europejskie ECE 22.05 oraz brytyjskie ACU Gold. Kask Duchinni D200 BONEZ jest dopuszczony do zawodów - posiada homologację zawodniczą. Waga: 1350 g dla rozmiaru L. Rozmiary (obwód głowy w cm): XS (53 - 54 cm), S (55-56 cm), M (57-58 cm), L (59-60 cm), XL (61-62 cm), XXL (63-64 cm).

SixSixOne Dirt Lid kask czarny połysk  Bardzo lekki i zgrabny kask w stylu skate, przeznaczony do: bmx, trikke, poweriser, dirt jump, freestyle, itp. Zewnętrzny pancerz wykonany z twardego plastiku ABS. Wyściółki znajdujące się we wnętrzu można wypinać i prać, pozwala to na utrzymanie czystość w kasku. Kask spełnia wymogi i posiada certyfikaty: ANSI Z90 - 4, ASTM F 1447, CPSC, CE i normy bezpieczeństwa UE. Rozmiar uniwersalny dla dorosłych. W komplecie znajduje się zestaw wyściółek pozwalający na dopasowanie kasku do rozmiaru S, M lub L. Kolor -  czarny połysk.