Katalog artykułów

Promowane przedmioty

Mountainboard N:XT Flux MOUNTAINBOARD N:XT FLUX Amatorska deska dla dzieci do zjazdów w każdym terenie.FLUX to mountainboard dla dzieci niemieckiej firmy Next-Boarding. Jeśli twoja pociecha waży do 60 kg i szukasz taniej deski na początek do zjazdów w terenie oraz jazdy za latawcem, to ten sprzęt spełni Twoje oczekiwania. SPECYFIKACJA Lekki i wytrzymały deck o długości 989 cm wykonany w technologii Maple Composite  Wiązania Velcro z regulacją rozstawu Lekkie trucki (zawieszenie) typu Skate z płynną regulacją twardości zawieszenia Koła 200 x 50 mm (8 cali) na pięcio-szprychowej, wzmocnionej feldze Wszystkie śruby ze stali nierdzewnej Pod stopami antypoślizgowy grip tape W zestawie klucze i instrukcja Maksymalna waga jeżdżącego do 60 kg ZASTOSOWANIE:  FreeRide, BX, Freestyle (jazda w terenie i skoki) N:XT FLUX to mountainboard dla dzieci o wadze do 60 kg.GWARANCJA:Sprzęt objęty roczną gwarancją producenta!  

Heelstrapy do mountainboardu Heelstrapy do mountainboardu - uniwersalny model Wypadają Ci stopy z wiązań podczas jazdy na mountainboardzie? Heelstrapy rozwiążą ten problem, podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na jeździe. Wbrew pozorom jazda z Heelstrapami, gdzie jesteś przypięty do deski jest też bezpieczniejsza niż bez. Pomyśl co się stanie gdy podczas wywrotki przy szybkim zjeździe jedna noga utknie Ci wiązaniu ,a druga z wiązania wypadnie. Umiesz sobie wyobrazić taką figurę akrobatyczną ? Lepiej sobie nawet nie wyobrażaj, bo w heelstrapach jesteś bezpieczny i nie masz możliwości skręcenia nogi. Dodatkowo użycie heelstrapów znacząco podnosi komfort jazdy. W nie martwisz się o swoją pozycję na desce i nie poprawiasz stóp podczas jazdy. Wpływa to też na bezpieczeństwo, bo jesteś skupiony na jeździe, a nie na poprawianiu stóp w wiązaniach. Gdy jeździsz na mountainboardzie za latawcem nie potrzebujesz heelstrapów, ale przy jeździe z górki powinieneś je mieć. Pamiętaj też, że zamontowany heelstrap zawsze można rozpiąć i przesunąć paski do przodu. Wtedy bez demontażu heelstrapów przestajesz ich używać, gdy ich nie potrzebujesz, bo np. idziesz na latawiec. ZALECAMY UŻYCIE HEELSTRAPÓW NA KAŻDYM POZIOME NAUKI JAZDY NA MOUNTAINBOARDZIE. SPECYFIKACJA:   Cena obejmuje parę (lewy i prawy). Pasują do każdego mountainboardu na rynku. Posiadają pompkę i regulacje pozwalające na dopasowanie do każdego rozmiaru stopy i obuwia.

Mountainboard EDGE Edge jest wysokiej klasy mountainboardem amerykańskiej firmy Ground Industries. Ten model ma bardzo uniwersalny charakter. Choć sprawdzi się też podczas jazdy w terenie, to najbardziej go docenią amatorzy skoków i szybkiej jazdy po torze. Da również wiele frajdy przy jeździe za latawcem. TECHNOLOGIE  Deck o twardości 5/5 jest wykonany technologi BomberLite. Daje to sztywną i wytrzymałą konstrukcję, która cechuje się doskonałym przyśpieszeniem przy "pompowaniu" na torze oraz zapewnia optymalną amortyzację i wybicie przy wysokich skokach. Truck (zawieszenie) jest wykonany w technologi Bionic Spring z innowacyjnym rozstawem sprężyn w kształcie V oraz płynną regulacją docisku elastomerów. Ten truck daje dużo większą kontrolę nad deską podczas bardzo szybkiej jazdy, a jednocześnie za pomocą klucza imbusowego umożliwia płynną regulację sztywności całego zawieszenia. Koła o wielkości 8 cali (200x50) na lekkich i wytrzymałych felgach CrossAir gwarantują bezawaryjną jazdę i lądowanie nawet po najwyższych skokach. Wpływają też w znaczących sposób na małą wagę całego sprzętu co ułatwia jazdę i wykonywanie ewolucji w powietrzu. Wiązania Talon i antypoślizgowe pady odpowiadają za komfort jazdy i utrzymanie stopy we właściwym miejscu. Wiązania posiadają pompkę dociskową oraz szereg innych regulacji, które służą optymalizacji ustawienia wiązań według indywidualnych upodobań jeżdżącego. Waga tego modelu to tylko 6,7 kg! PARAMETRY TECHNICZNE   GWARANCJA Sprzęt objęty jest roczną gwarancją producenta na wady fabryczne. ZASTOSOWANIE BorderCross (jazda po torze) BigAir (wysokie skoki) Freestyle (skoki) Landkite Freeride (jazda w terenie za latawcem) FreeRide (jazda w terenie) Skate Park  WIĘCEJ O MOUNTAINBOARDZIE  

Mountainboard SHOCKWAVE N:XT MOUNTAINBOARD SHOCKWAVE N:XT model najbardziej zaawansowany technologicznie   Deska do zjazdów w każdym terenie oraz jazdy za latawcem i skoków. Wypadają Ci nogi podczas jazdy na mountainboardzie ? Heelstrapy zabezpieczą Twoje stopy, podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na jeździe. Wbrew pozorom jazda z Heelstrapami, gdzie jesteś przypięty do deski jest też bezpieczniejsza niż bez. Pomyśl co się stanie gdy podczas wywrotki przy szybkim zjeździe jedna noga utknie Ci wiązaniu ,a druga z wiązania wypadnie. Umiesz sobie wyobrazić taką figurę akrobatyczną ? Lepiej sobie nawet nie wyobrażaj, bo w heelstrapach jesteś bezpieczny i nie masz możliwości skręcenia nogi. Dodatkowo użycie heelstrapów znacząco podnosi komfort jazdy. W nie martwisz się o swoją pozycję na desce i nie poprawiasz stóp podczas jazdy. Wpływa to też na bezpieczeństwo, bo jesteś skupiony na jeździe, a nie na poprawianiu stóp w wiązaniach. Gdy jeździsz na mountainboardzie za latawcem nie potrzebujesz heelstrapów, ale przy jeździe z górki powinieneś je mieć. Pamiętaj też, że zamontowany heelstrap zawsze można rozpiąć i przesunąć paski do przodu. Wtedy bez demontażu heelstrapów przestajesz ich używać, gdy ich nie potrzebujesz, bo np. idziesz na latawiec. ZALECAMY UŻYCIE HEELSTRAPÓW NA KAŻDYM POZIOME NAUKI JAZDY NA MOUNTAINBOARDZIE. Cechy produktu Cena obejmuje parę (lewy i prawy). Pasują do każdego mountainboardu na rynku. Posiadają pompkę i regulacje pozwalające na dopasowanie do każdego rozmiaru stopy i obuwia. Mountainboard SHOCKWAVE jest najbardziej zaawansowanym technologicznie, wysokiej jakości mountainboardem niemieckiej firmy Next-Boarding. Jeśli szukasz bardzo dobrej, lekkiej, uniwersalnej i wytrzymałej deski do zjazdów w terenie, skoków oraz jazdy za latawcem, to ten sprzęt spełni Twoje oczekiwania. SPECYFIKACJA: Lekki i wytrzymały deck o długości 90 cm wykonany w technologi CAP Composite Powierzchnia decka z warstwą ochronną, odporną na zarysowania Wiązania Ratchet z regulacją rozstawu i pompką dociskową Uchwyt do latawca Trucki (zawieszenie) typu Matrix Light z dwustopniową regulacją rozstawu elastomerów oraz płynną regulacją twardości całego zawieszenia Opony 200 x 50 mm (8 cali) Aluminiowe felgi Wszystkie śruby ze stali nierdzewnej Pod stopami antypoślizgowy grip tape W zestawie klucze i instrukcja Maksymalna waga jeżdżącego do 120 kg Waga mountainbordu to 6,2 kg ZASTOSOWANIE Mountainboard SHOCKWAVE N:XT:  FreeRide, BX, Freestyle (jazda w terenie i skoki)  KiteBoarding (jazda za latawcem pociągowym) Mountainboard SHOCKWAVE N:XT to najbardziej zaawansowany technologicznie mountainboard tego producenta. Jednocześnie jest modelem o najszerszym zastosowaniu. Polecany szczególnie osobom szukającym bardzo lekkiego i wytrzymałego sprzętu do skoków. GWARANCJA: Sprzęt objęty roczną gwarancją producenta.  

Mountainboard CONFLICT Conflict jest wysokiej klasy mountainboardem amerykańskiej firmy Ground Industries. Model, który jest zaprojektowany do jazdy na torze, skoków, freeride oraz jazdy z latawcem. Model ten zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Ta deska jest wręcz naszpikowana komponentami najwyższej jakości opatentowanymi przez firmę Ground Industries. TECHNOLOGIE  Deck o twardości 4/5 jest wykonany technologi Heliocore. Jest elastyczny i jednocześnie wytrzymały. Zapewnia wyższe wybicie i doskonałą amortyzację przy skokach. Ten deck sprawdzi się również na torze i przy jeździe za latawcem.  Truck (zawieszenie) jest wykonany w technologi Bionic Torsion. Za regulację sztywności zawieszenia odpowiadają Torsion Cubes, opatentowane przez Ground Industries elastomery w kształcie kostki. Ten truck świetnie pracuje w zarówno w terenie jak i na torze. Koła o wielkości 8 cali (200x50) na ultra lekkich i wytrzymałych felgach Terraintula gwarantują bezawaryjną jazdę i lądowanie nawet po najwyższych skokach. Wpływają też w znaczących sposób na małą wagę całego sprzętu co ułatwia jazdę i wykonywanie ewolucji w powietrzu. Wiązania Talon i antypoślizgowe pady odpowiadają za komfort jazdy i utrzymanie stopy we właściwym miejscu. Wiązania posiadają pompkę dociskową oraz szereg innych regulacji, które służą optymalizacji ustawienia wiązań według indywidualnych upodobań jeżdżącego. Waga tego modelu to tylko 6,75 kg! PARAMETRY TECHNICZNE   GWARANCJA Sprzęt objęty jest roczną gwarancją producenta na wady fabryczne. ZASTOSOWANIE BorderCross (jazda po torze) Freestyle (skoki) Landkite Freeride (jazda w terenie za latawcem) FreeRide (jazda w terenie) Skate Park  WIĘCEJ O MOUNTAINBOARDZIE