Katalog artykułów

Promowane przedmioty

Mountainboard SHOCKWAVE N:XT MOUNTAINBOARD SHOCKWAVE N:XT model najbardziej zaawansowany technologicznie   Deska do zjazdów w każdym terenie oraz jazdy za latawcem i skoków. Wypadają Ci nogi podczas jazdy na mountainboardzie ? Heelstrapy zabezpieczą Twoje stopy, podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na jeździe. Wbrew pozorom jazda z Heelstrapami, gdzie jesteś przypięty do deski jest też bezpieczniejsza niż bez. Pomyśl co się stanie gdy podczas wywrotki przy szybkim zjeździe jedna noga utknie Ci wiązaniu ,a druga z wiązania wypadnie. Umiesz sobie wyobrazić taką figurę akrobatyczną ? Lepiej sobie nawet nie wyobrażaj, bo w heelstrapach jesteś bezpieczny i nie masz możliwości skręcenia nogi. Dodatkowo użycie heelstrapów znacząco podnosi komfort jazdy. W nie martwisz się o swoją pozycję na desce i nie poprawiasz stóp podczas jazdy. Wpływa to też na bezpieczeństwo, bo jesteś skupiony na jeździe, a nie na poprawianiu stóp w wiązaniach. Gdy jeździsz na mountainboardzie za latawcem nie potrzebujesz heelstrapów, ale przy jeździe z górki powinieneś je mieć. Pamiętaj też, że zamontowany heelstrap zawsze można rozpiąć i przesunąć paski do przodu. Wtedy bez demontażu heelstrapów przestajesz ich używać, gdy ich nie potrzebujesz, bo np. idziesz na latawiec. ZALECAMY UŻYCIE HEELSTRAPÓW NA KAŻDYM POZIOME NAUKI JAZDY NA MOUNTAINBOARDZIE. Cechy produktu Cena obejmuje parę (lewy i prawy). Pasują do każdego mountainboardu na rynku. Posiadają pompkę i regulacje pozwalające na dopasowanie do każdego rozmiaru stopy i obuwia. Mountainboard SHOCKWAVE jest najbardziej zaawansowanym technologicznie, wysokiej jakości mountainboardem niemieckiej firmy Next-Boarding. Jeśli szukasz bardzo dobrej, lekkiej, uniwersalnej i wytrzymałej deski do zjazdów w terenie, skoków oraz jazdy za latawcem, to ten sprzęt spełni Twoje oczekiwania. SPECYFIKACJA: Lekki i wytrzymały deck o długości 90 cm wykonany w technologi CAP Composite Powierzchnia decka z warstwą ochronną, odporną na zarysowania Wiązania Ratchet z regulacją rozstawu i pompką dociskową Uchwyt do latawca Trucki (zawieszenie) typu Matrix Light z dwustopniową regulacją rozstawu elastomerów oraz płynną regulacją twardości całego zawieszenia Opony 200 x 50 mm (8 cali) Aluminiowe felgi Wszystkie śruby ze stali nierdzewnej Pod stopami antypoślizgowy grip tape W zestawie klucze i instrukcja Maksymalna waga jeżdżącego do 120 kg Waga mountainbordu to 6,2 kg ZASTOSOWANIE Mountainboard SHOCKWAVE N:XT:  FreeRide, BX, Freestyle (jazda w terenie i skoki)  KiteBoarding (jazda za latawcem pociągowym) Mountainboard SHOCKWAVE N:XT to najbardziej zaawansowany technologicznie mountainboard tego producenta. Jednocześnie jest modelem o najszerszym zastosowaniu. Polecany szczególnie osobom szukającym bardzo lekkiego i wytrzymałego sprzętu do skoków. GWARANCJA: Sprzęt objęty roczną gwarancją producenta.  

Mountainboard FLIGHT LITE FLIGHT LITE jest wysokiej klasy mountainboardem amerykańskiej firmy Ground Industries. Jest to model szczególnie polecany osobom, które jeżdżąc za latawcem i szukają bardzo lekkiej i bardzo wytrzymałej deski do skoków. Waga tego modelu to tylko 5,39 kg. Pozwala to na dużo łatwiejsze oddawanie długich skoków. Ten model jest również polecany wszystkim innym osobom szukającym z różnych względów bardzo lekkiej deski. TECHNOLOGIE  Deck o twardości 3/5 jest wykonany technologi BomberLite. Daje to elastyczną konstrukcję, która cechuje się doskonałym wybiciem przy wysokich skokach i optymalną amortyzacją przy lądowaniu. Truck (zawieszenie) jest wykonany w technologi Titanium SK8. Dzięki tytanowej konstrukcji jest ultra lekki oraz wytrzymały. Płynna regulacja jego twardości pozwala dostosować sztywności całego zawieszenia do terenu i własnych upodobań. Koła o wielkości 8 cali (200x50) na lekkich i wytrzymałych felgach CrossAir gwarantują bezawaryjną jazdę i lądowanie nawet po najwyższych skokach. Wpływają też w znaczących sposób na małą wagę całego sprzętu co ułatwia jazdę i wykonywanie ewolucji w powietrzu. Wiązania Talon i antypoślizgowe pady odpowiadają za komfort jazdy i utrzymanie stopy we właściwym miejscu. Wiązania posiadają pompkę dociskową oraz szereg innych regulacji, które służą optymalizacji ustawienia wiązań według indywidualnych upodobań jeżdżącego. Waga tego modelu to tylko 5,39 kg! PARAMETRY TECHNICZNE     GWARANCJA Sprzęt objęty jest roczną gwarancją producenta na wady fabryczne. ZASTOSOWANIE Landkite Freestyle (skoki z latawcem) Landkite Freeride (jazda w terenie za latawcem) WIĘCEJ O MOUNTAINBOARDZIE

Mountainboard N:XT Redux MOUNTAINBOARD N:XT REDUXDeska do zjazdów w każdym terenie oraz jazdy za latawcem. Wypadają Ci nogi podczas jazdy na mountainboardzie ? Heelstrapy zabezpieczą Twoje stopy, podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na jeździe. Wbrew pozorom jazda z Heelstrapami, gdzie jesteś przypięty do deski jest też bezpieczniejsza niż bez. Pomyśl co się stanie gdy podczas wywrotki przy szybkim zjeździe jedna noga utknie Ci wiązaniu ,a druga z wiązania wypadnie. Umiesz sobie wyobrazić taką figurę akrobatyczną ? Lepiej sobie nawet nie wyobrażaj, bo w heelstrapach jesteś bezpieczny i nie masz możliwości skręcenia nogi. Dodatkowo użycie heelstrapów znacząco podnosi komfort jazdy. W nie martwisz się o swoją pozycję na desce i nie poprawiasz stóp podczas jazdy. Wpływa to też na bezpieczeństwo, bo jesteś skupiony na jeździe, a nie na poprawianiu stóp w wiązaniach. Gdy jeździsz na mountainboardzie za latawcem nie potrzebujesz heelstrapów, ale przy jeździe z górki powinieneś je mieć. Pamiętaj też, że zamontowany heelstrap zawsze można rozpiąć i przesunąć paski do przodu. Wtedy bez demontażu heelstrapów przestajesz ich używać, gdy ich nie potrzebujesz, bo np. idziesz na latawiec. ZALECAMY UŻYCIE HEELSTRAPÓW NA KAŻDYM POZIOME NAUKI JAZDY NA MOUNTAINBOARDZIE. Cechy produktu Cena obejmuje parę (lewy i prawy). Pasują do każdego mountainboardu na rynku. Posiadają pompkę i regulacje pozwalające na dopasowanie do każdego rozmiaru stopy i obuwia. REDUX jest zaawansowanym technologicznie, wysokiej jakości mountainboardem niemieckiej firmy Next-Boarding. Jeśli szukasz dobrej, uniwersalnej i wytrzymałej deski do zjazdów w terenie oraz jazdy za latawcem, to ten sprzęt spełni Twoje oczekiwania. Zwłaszcza gdy ważysz ponad 90 kg.SPECYFIKACJA Lekki i wytrzymały deck o długości 99 cm wykonany w technologi Fiberglas Composite Powierzchnia decka z warstwą ochronną, odporną na zarysowania Wiązania Ratchet z regulacją rozstawu i pompką dociskową Uchwyt do latawca Trucki (zawieszenie) typu Matrix Light z dwustopniową regulacją rozstawu elastomerów oraz płynną regulacją twardości całego zawieszenia Koła 230 x 65 mm (9 cali) na pięcio-szprychowej, wzmocnionej feldze Wszystkie śruby ze stali nierdzewnej Pod stopami antypoślizgowy grip tape W zestawie klucze i instrukcja Maksymalna waga jeżdżącego do 120 kg ZASTOSOWANIE:  FreeRide, BX, Freestyle (jazda w terenie i skoki)  KiteBoarding (jazda za latawcem pociągowym) N:XT REDUX to największy mountainboard tego producenta. Polecany szczególnie osobom wyższym i cięższym. GWARANCJA:Sprzęt objęty roczną gwarancją producenta!  

Mountainboard N:XT Erthquake MOUNTAINBOARD N:XT EARTHQUAKE Deska do zjazdów w każdym terenie oraz jazdy za latawcem.EARTHQUAKE jest lżejszym modelem polecanym do latawca, wysokiej jakości mountainboardem niemieckiej firmy Next-Boarding. Jeśli szukasz dobrej i lekkiej deski do zjazdów w terenie oraz jazdy za latawcem, to ten sprzęt spełni Twoje oczekiwania. SPECYFIKACJA Lekki i wytrzymały deck o długości 99 cm wykonany w technologi Fiberglas Composite Powierzchnia decka z warstwą ochronną, odporną na zarysowania Wiązania Velcro z regulacją rozstawu Lekkie trucki (zawieszenie) typu Skate z płynną regulacją twardości całego zawieszenia Koła 230 x 65 mm (9 cali) na pięcio-szprychowej, wzmocnionej feldze Wszystkie śruby ze stali nierdzewnej Pod stopami antypoślizgowy grip tape W zestawie klucze i instrukcja Maksymalna waga jeżdżącego do 100 kg ZASTOSOWANIE:  FreeRide, BX, Freestyle (jazda w terenie i skoki)  KiteBoarding (jazda za latawcem pociągowym) N:XT EARTHQUAKE to mountainboard dedykowany początkującym użytkownikom szukającym lżejszej deski w przystępnej cenie. Polecany szczególnie do latawca. GWARANCJA:Sprzęt objęty roczną gwarancją producenta!  

Mountainboard FLIGHT FLIGHT jest wysokiej klasy mountainboardem amerykańskiej firmy Ground Industries. Jest to model szczególnie polecany lekkim osobom, które jeżdżąc za latawcem i szukają bardzo lekkiej deski do skoków. Waga tego modelu to tylko 5,7 kg. Pozwala to na dużo łatwiejsze oddawanie długich skoków. Ten model jest również polecany wszystkim innym osobom szukającym z różnych względów bardzo lekkiej deski. TECHNOLOGIE  Deck o twardości 3/5 jest wykonany technologi BomberLite. Daje to elastyczną konstrukcję, która cechuje się doskonałym wybiciem przy wysokich skokach i optymalną amortyzacją przy lądowaniu. Truck (zawieszenie) jest wykonany w technologi Hollow Skate. Drążona konstrukcja osi sprawia, że ten truck jest bardzo lekki. Płynna regulacja jego twardości pozwala dostosować sztywności całego zawieszenia do terenu i własnych upodobań. Koła o wielkości 8 cali (200x50) na lekkich i wytrzymałych felgach CrossAir gwarantują bezawaryjną jazdę i lądowanie nawet po najwyższych skokach. Wpływają też w znaczących sposób na małą wagę całego sprzętu co ułatwia jazdę i wykonywanie ewolucji w powietrzu. Wiązania Talon i antypoślizgowe pady odpowiadają za komfort jazdy i utrzymanie stopy we właściwym miejscu. Wiązania posiadają pompkę dociskową oraz szereg innych regulacji, które służą optymalizacji ustawienia wiązań według indywidualnych upodobań jeżdżącego. Waga tego modelu to tylko 5,7 kg! PARAMETRY TECHNICZNE     GWARANCJA Sprzęt objęty jest roczną gwarancją producenta na wady fabryczne. ZASTOSOWANIE Landkite Freestyle (skoki z latawcem) Landkite Freeride (jazda w terenie za latawcem)  WIĘCEJ O MOUNTAINBOARDZIE