Trampolina Gofit 366 z siatką zabezpieczającą i drabinką

PROMOCJA DOSTAWA GRATIS

Ty też możesz poczuć się jak dziecko -  nasze trampoliny posiadają dopuszczalne obciążenie do 180 kg.

Trampolina o zewnętrznej średnicy 366 cm i średnicy maty do odbić 310 cm. Mata do odbić znajduje się na wysokości 86 cm. Konstrukcja trampoliny oraz jej nogi wykonane są z rur stalowych ocynkowanych dwustronnie o średnicy 42 mm i grubości ścianki 2 mm.

5 nóg w kształcie litery "U" zapewnia trampolinie wyjątkową stabilność i pozwala na nieosiągalne przez inne porównywalne trampoliny obciążenie do 180 kg.

Nasze trampoliny to:

Zapewniają ją wysokiej jakości materiały, stała kontrola techniczna procesu produkcyjnego oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Mata do skakania wyprodukowana z super mocnego tworzywa Mesh w Stanach Zjednoczonych. 

Mocowana w stabilny sposób siatka stanowi zabezpieczenie nawet dla mniej wprawnych użytkowników trampoliny. Wszystkie twarde elementy zabezpieczone są osłonami z gąbki.

Mata mocowana jest za pomocą 80 sprężyn wykonanych ze stalowego drutu ocynkowanego o grubości 3,4 mm. Sprężyny mają długość 225 mm oraz średnicę 25 mm (Galwanizowane 96 h). Osłona sprężyn wykonana jest z trwałego, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV - materiału Rubber PCV tzw. gumowane tworzywo.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania trampolina wyposażona jest w siatkę zabezpieczającą wykonaną z wysokiej jakości materiału syntetycznego. Rozpięta siatka zabezpiecza do wysokości 276 cm.

(UWAGA !!! Większość trampolin dostępnych na rynku wyposażona jest w siatki mocowane wyłącznie do nóg trampoliny tuż pod matą do skakania. Taka konstrukcja nie zapewnia pełnego zabezpieczenia w przypadku silnego uderzenia o siatkę! ) Zaletą i jednocześnie cechą wyróżniającą trampoliny GOFIT jest sposób mocowania siatki. Wsporniki siatki mocowane są za pomocą obejm do nóg trampoliny i wspierają się na podłożu. Powoduje to, że konstrukcja jest wyjątkowo stabilna i odporna nawet na silne uderzenia oraz nie zmniejsza powierzchni maty przeznaczonej do odbić. 
 
Korzystając z naszej trampoliny skupiasz się wyłącznie na zabawie! O wszystkim innym pomyśleliśmy za Ciebie wcześniej! Do każdej trampoliny załączamy instrukcję montażu oraz zasady bezpiecznego użytkowania - oczywiście w języku polskim.

Dane techniczne trampoliny:

Opakowanie :

1 karton wymiar 123 x 37 x 13 cm waga 29 kg (brutto) / 27 kg (netto) 
2 karton wymiar 118 x 28 x 18 cm waga 29 kg (brutto) / 27 kg (netto) 
3 karton wymiar 123 x 44 x 36 cm waga 30 kg (brutto) / 28 kg (netto) 
4 karton wymiar 142 x 37 x 17 cm waga 29 kg (brutto) / 27 kg (netto)

Dane techniczne siatki ochronnej :