Katalog artykułów

Promowane przedmioty

ANSWER ION spodnie czerwone   Ion to profesjonalny model spodni do wyścigów i motocrossu firmy ANSWER. W spodniach tych zastosowano szereg materiałów w większości to oddychające, lekkie i bardzo wytrzymałe tkaniny poliestrowe oraz nylon premium. W miejscach strategicznych znajdują się panele z materiału Spadex, dzięki takiej budowie wzrasta wytrzymałość spodni na otarcia i przetarcia. Taka budowa nie ogranicza ruchu i daje pełną swobodę ruchu. W okolicach kolan nogawki są poszerzane (dla ochraniaczy) i wzmocnione dla izolacji od rury wydechowej. Zadbano również, aby kolana były profilowane dla najlepszego dopasowania w czasie jazdy. Zapinane są na zamek oraz pasek, dodatkowo w tali znajduje się regulacja, dzięki której w spodniach można zmniejszyć obwód i idealnie dopasować do sylwetki. Dzięki zastosowaniu wielu różnych materiałów spodnie są bardzo komfortowe i wytrzymałe jednocześnie super lekkie. Spodnie Ion to idealna propozycja dla wszystkich fanów sportów motorowych i rowerowych. Rozmiary: XS (28 cali) / 70-75 cm S (30cali) / 75-80 cm, M (32cale) / 80-85 cm, L (34cale) / 85-90 cm, XL (36cali) / 90-95 cm. Spodnie ION są przeznaczone do: Motocross, Enduro, ATV, FMX, Rower, Downhill, itp.  

ANSWER ION koszula pomarańczowa Jest to profesjonalny model koszuli przeznaczonej do: motocrossu, enduro, dirt, fmx, atv oraz innych dyscyplin rowerowych, np. downhill, 4xcross itp. Z powodzeniem możesz ją stosować zarówno szalejąc mountainboardzie jak i w szybkim carvingu na trikke. Dzięki charakterystycznej fakturze i wysublimowanej grafice będziesz się wyróżniał. Koszula w całości jest wykonana z przewiewnego 100% poliestru bardzo odpornego na zadrapania i rozdarcia. Jednocześnie jest miła dla ciała i tak skrojona, że nie krępuje ruchów. Mikro mankiety rękawów są wykończone elastycznym materiałem Lycra tak samo jak kołnierz w kształcie litery V. Dzięki tak szczelnemu połączeniu brud nie przedostaje się do środka, a w przypadku rękawów zapobiega to ich zsuwaniu. Dodatkowo wyposażona jest w piankowy ochraniacz łokci. Koszula Ion pomarańczowa jest idealnym połączeniem jakości, lekkości i wentylacji. Rozmiary: S (150-160 cm), M (160-170 cm), L (170-180 cm), XL (180-188 cm), XXL (189-195 cm).  

ANSWER ALPHA TRANCE LTD spodnie Alpha Trance LTD to model spodni z najwyższej półki produkowany przez firmę ANSWER. W spodniach tych zastosowano szereg różnych materiałów w większości to oddychające, lekkie i bardzo wytrzymałe tkaniny poliestrowe.. W miejscach strategicznych znajdują się panele z materiału Spadex oraz materiału Cordura tym samym wzrasta wytrzymałość spodni na otarcia i przetarcia. W poszerzonych nogawkach zastosowano prawdziwą skórę wołową dla wzmocnienia jak również izolacji od gorącej rury wydechowej. Zapinane są na zamek oraz pasek, dodatkowo w tali znajduje się regulacja, dzięki której w spodniach można zmniejszyć obwód i idealnie dopasować do sylwetki. Dzięki zastosowaniu tak wielu różnych materiałów spodnie są bardzo komfortowe i wytrzymałe, nieporównywalne do tańszych modeli. Spodnie Alpha Trance LTD to idealna propozycja dla wszystkich fanów motorowych szaleństw i nie tylko. Rozmiary: S (30cali) /  75 - 80 cm, M (32cale) /  80 - 85 cm, L (34cale) /  85 - 90 cm, XL (36cali) /  90 - 95 cm. Spodnie Alpha Air Rust są przeznaczone do: Motocross, Enduro, ATV, FMX, Rower, itp.  

ANSWER koszula ALPHA LUCKY LTD  Jest to najwyższy model koszuli przeznaczonej do: motocrossu, enduro, fmx, atv oraz innych dyscyplin rowerowych, np. downhill, 4xcross itp. Z powodzeniem możesz ją stosować zarówno szalejąc mountainboardzie jak i w szybkim carvingu na trikke. Dzięki charakterystycznej fakturze i oryginalnym wzorom będziesz się wyróżniał. Koszula w całości jest wykonana z przewiewnego 100% poliestru bardzo odpornego na zadrapania i rozdarcia. Jednocześnie jest miła dla ciała i tak skrojona, że nie krępuje ruchów. Mankiety rękawów są wykończone elastycznym materiałem Lycra tak samo jak kołnierz w kształcie litery V. Dzięki tak szczelnemu połączeniu brud nie przedostaje się do środka, a w przypadku rękawów zapobiega dodatkowo ich zsuwaniu. Dodatkowo wyposażona jest w piankowy ochraniacz łokci. Koszula Alpha Lucky Ltd jest idealnym połączeniem jakości, lekkości i wentylacji. Rozmiary: M (160-170 cm), L (170-180 cm), XL (180-188 cm), XXL (189-195 cm).  

ANSWER koszula ALPHA TRANCE LTD Jest to najwyższy model koszuli przeznaczonej do: motocrossu, enduro, fmx, atv oraz innych dyscyplin rowerowych, np. downhill, 4xcross itp. Z powodzeniem możesz ją stosować zarówno szalejąc mountainboardzie jak i w szybkim carvingu na trikke. Dzięki charakterystycznej fakturze i oryginalnym wzorom będziesz się wyróżniał. Koszula w całości jest wykonana z przewiewnego 100% poliestru bardzo odpornego na zadrapania i rozdarcia. Jednocześnie jest miła dla ciała i tak skrojona, że nie krępuje ruchów. Mikro-mankiety rękawów są wykończone elastycznym materiałem Lycra tak samo jak kołnierz w kształcie litery V. Dzięki tak szczelnemu połączeniu brud nie przedostaje się do środka, a w przypadku rękawów zapobiega dodatkowo ich zsuwaniu. Koszula posiada  piankowy ochraniacz łokci. Koszula Alpha Trance LTD jest idealnym połączeniem jakości, lekkości i wentylacji. Rozmiary: M (160-170 cm), L (170-180 cm), XL (180-188 cm), XXL (189-195 cm).