Katalog artykułów

Promowane przedmioty

drewniane pudełeczko, w którym idealnie mieszczą się torebki z przyprawami, pomalowane ręcznie wodoodpornymi farbami akrylowymi według autorskiego pomysłu. Pudełko ma podstawę 14x14cm i wysokość 10cm. Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

pudełko + filiżanka - au bon the pudełko drewniane o wymiarach 17x17cm i wysokości 9,5cm w komplecie wraz z filiżanką. Pomalowane zostało RęCZniE niezmywalnymi farbami akrylowymi. Wewnątrz pomalowane na jednolity biały kolor.

pudełko drewniane o wymiarach 14x20 cm i wysokości 6,5 cm. Pomalowane zostało RęCZniE niezmywalnymi farbami akrylowymi według autorskiego pomysłu. Wewnątrz pomalowane na jednolity zielony kolor. Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

Pudełko na przepisy brązowo - zielone Pudełko na przepisy w stylu retro,z motywem drewna, z pięcioma przekładkami tematycznymi: Zupy, Drugie Dania, Desery, Sałatki i Przetwory. Pudełko wykonane jest z tektury modelarskiej i oklejone dokładnie, wewnątrz i na zewnątrz, papierem. Przód pudełka jest ozdobiony tekturowymi sztućcami, dekoracyjnym sznurkiem i guzikami. Wymiary zewnętrzne pudełka: szerokość ok. 12,5 cm, wysokość ok. 15 cm, głębokość ok. 15,5 cm. Wymiary przekładki: 17*11,5 cm. Przekładki wykonane są z białej tektury modelarskiej i oklejone jednostronnie papierem. W środku zmieszczą się przepisy zapisane na kartkach formatu A6 (czyli ok. 10*15 cm). Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

Popping Yellows - organizer na biurko Filcowy organizer na biurko uszyty z szarego grubego filcu, przyozdobiony filcowymi, ręcznie formowanymi kwiatuszkami. Wymiary: 30x15cm, wysokość z przodu 5cm, z tyłu 9cm. Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!