Katalog artykułów

Promowane przedmioty

drewniane pudełeczko, w którym idealnie mieszczą się torebki z przyprawami, pomalowane ręcznie wodoodpornymi farbami akrylowymi według autorskiego pomysłu. Pudełko ma podstawę 14x14cm i wysokość 10cm.

drewniane pudełeczko, w którym idealnie mieszczą się torebki z przyprawami, pomalowane ręcznie wodoodpornymi farbami akrylowymi według autorskiego pomysłu. Pudełko ma podstawę 14x14cm i wysokość 10cm. Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

pudełko drewniane o wymiarach 14x20 cm i wysokości 6,5 cm. Pomalowane zostało RęCZniE niezmywalnymi farbami akrylowymi według autorskiego pomysłu. Wewnątrz pomalowane na jednolity zielony kolor. Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

pudełko drewniane o wymiarach 16x16cm i wysokości 9cm. Pomalowane zostało RęCZniE niezmywalnymi farbami akrylowymi, według autorskiego pomysłu. Wewnątrz pomalowane na jednolity zielony kolor.

drewniany pojemnik pomalowany ręcznie farbami akrylowymi, według autorskiego pomysłu. Pojemnik ma wymiary podstawy: 12x21cm i wysokość: 18cm.