Katalog artykułów

Adelle - komplet (komplet) Ten niepowtarzalny komplet powstał z dbałością o najmniejsze detale, jedyny i niepowtarzalny. Wykonany został w całości ze srebra w technice wire-wrapping. Kamienie użyte w tym projekcie to: topaz czerwony, onyks, spinel. Całość została zoksydowana (przyciemniona) i wypolerowana. Długość kolczyków bez zawieszki 4,2 cm, długość całkowita wisiora 5,2 cm (długość łańcuszka ok 42 cm). Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana i wysłana na mój koszt przesyłką kurierską.

Ametystowo kulkowo II (komplet) Komplet składający się z klipsów i wisiora. Wykonany z fasetowanych ametystów, ametrynów i srebra. Długość klipsów: 3,3cm Długość wisiora: 2,8cm Biżuterię wysyłam elegancko zapakowaną

amo (komplet) Komplet spinek do mankietów i krawata.

Banhi III (komplet) Śliczny delikatny komplet kolczyki i naszyjnik wykonane niezwykle pracochłonną techniką beadingu. Do wyplatania biżuterii użyłam wysokiej jakości, maleńkich koralików w kolorach czerwonym i czarnym z dodatkiem srebrnego. Koraliki otaczają kryształy rivoli. Sztyfty kolczyków i zapięcie naszyjnika są ze srebra próby 925. Długość kolczyków ze sztyftami 40 mm średnica koła kolczyka i wisiora wynosi 25 mm. Długość całkowita naszyjnika 42 cm. Biżuterię wysyłam w eleganckim opakowaniu,

Beautiful Spring I (komplet) Komplet wykonany ze srebra próby 925 i naturalnych, mikrofasetowanych peridotów, szmaragdów i granatów. Srebro zostało delikatnie zoksydowane (przyciemnione) w zagłębieniach i wypolerowane na wysoki połysk - ten zabieg pozwolił na uzyskanie efektu przestrzenności. Wymiary naszyjnika: średnica srebrnego koła to 3 cm, długość całego wisiora (wraz z ozdobnym gronem i łańcuszkami) to 12 cm. Długość łańcuszka dostosuję do życzenia Klientki. Długość kolczyków (łącznie z łańcuszkami) to niecałe 10 cm.

Bharati IV (komplet) Piękny i elegancki komplet wykonany niezwykle pracochłonną techniką beadingu . Do wyplecenia biżuterii użyłam wysokiej jakości, maleńkich koralików TOHO i Fire Polish. Komplet składa się z naszyjnika w formie kolii, kolczyków i pierścionka. każda część kompletu jest opisana osobno. W realu o wiele piękniejszy. Biżuterię wysyłam w eleganckim opakowaniu.

Blue (komplet) Bransoletka oraz delikatne kolczyki - wykonane zostały przeze mnie z oksydowanego i polerowanego srebra próby 925 oraz 930. Kamienie użyte w tym projekcie to błyszczące Hematyty w dwóch rozmiarach (6mm i 8mm) oraz fasetowane oponki Kwarcu w błękitnym kolorze (6mm). Bransoletka ma długość 20 cm a kolczyki 2,5cm wysokości całkowitej. POLECAM!

Bordo z czerwienią (komplet) Uroczny,dość surowy komplet wykonany ręcznie z użyciem tradycyjnych technik złotniczych. Jeddynym gotowym elementem jest łańcuszek. Piękne kamienie w gradacji kolorystycznej: granaty śr.6mm, koralowce 8-15mm. Duża misa naszyjnika ręcznie robiona średnicy 2,8cm. Obwód naszyjnika-56cm. Regulowany. Waga obu kolczyków- 12g. Długośc kolczyka-5cm. Można dokuipić pierścionek z granatem. WYSYŁKA UBEZPIECZONA KRAJOWA!

Bransolety Granaty ze szkłem afgańskim (komplet) Ekskluzywny komplet dwóch bransolet. Wykonane od podstaw ręcznie z użyciem technik typu: kucie,klepanie,repusowanie,lutowanie,przetapianie. Jedynym gotowym elementem jest tu łańcuszek. Kamienie: starożytne szkło afgańskie, surowe bryłki granatu, granaty oponki,wysokiej klasy kwarc mystic i granat rubilit ( oba klasy AAA). Zapięcia ręcznie klepane na hak. Bransolety bogate,w surowym stylu Piękna gra kolorów- bordo i miętowy. Do noszenia obie razem lub osobno. Pasują na rękę 15,5-16cm. Mogę dodać przedłużki do regulacji obwodu. Pakowane na prezent.

Cytryn nieco surowy (komplet) Kolczyki i naszyjnik z surowych cytrynów w oprawie ze srebra 925. Cytryny mają wielkość 25 - 17 mm. Obwód naszyjnika 69 cm, długość kolczyków 32 mm. Niebanalna biżuteria dla miłośniczek surowych minerałów.

Dotyk Onyksu 2 (komplet) komplet, naszyjnik i kolczyki wykonane z 4 i 6 mm, polerowanych kuleczek onyksu, ubranych w srebro próby 925, oksydowane i wypolerowane. Długość naszyjnika to 44 cm. Długość kolczyków z sztyftami to 3 cm, waga jednego kolczyka to 1,4 gr. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

Granat i kwarc (komplet) Komplet biżuterii wykonany od podstaw ręcznie ze srebra próby 925 i 999. Ozdobiony minerałami – granatami w kształcie łezki i kwarcem dymnym w kształcie kropli. Minerały posiadają piękne kolory i wyjątkowy szlif. Komplet składa się z kolczyków – sztyftów oraz wisiora z łańcuszkiem. Srebro zostało lekko zoksydowane (przyciemnione) i wypolerowane na połysk. Komplet jest delikatny, a zarazem bardzo elegancki. Wymiary – granat: 0,8×0,6 cm; kwarc: 1,5×1 cm; długość kolczyków: 3,3 cm; długość wisiora: 4,3 cm; łańcuszek 52 cm (na życzenie mogę nieco wydłużyć łańcuszek). Biżuterię wysyłam ubezpieczoną i zapakowaną w eleganckie pudełeczko.

Green Heart + Na doczepkę - szmaragdowa (komplet) Komplet dwóch bransoletek: Bransoletka wykonana ze srebra [pr.925] w połączeniu z wysokiej jakości minerałami ; fasetowane oponki zielonych onyksów [10mm], fasetowane oponki złotych pirytów [8-10mm] ,fasetowana kropelka zielonego onyksu [14mm] opleciona drutem z czystego srebra [pr. 999] oraz serduszko z agatu szmaragdowego [10mm]. Całość oksydowana i przetarta. Całkowita długość bransoletki 21cm. Pasuje na nadgarstek 16-17cm. 2) Bransoletka wykonana ze srebra [pr.925] w połączeniu z plecionym rzemieniem ze skórki ekologicznej w kolorze szmaragdowej zieleni [śr.4mm] oraz wysokiej jakości fasetowaną kropelka zielonego onyksu [14mm] opleciona drutem z czystego srebra [pr. 999] i młotkowana obrączką . Srebro oksydowane i przetarte. Całkowita długość bransoletki 20,5cm. Pasuje na nadgarstek 16-17cm. Biżuteria ozdobnie zapakowana

HISPI (komplet) Bransoletka wykonana z oponek krzemienia pasiastego średnicy ok 10mm, naturalnych rzemieni 2 i 4 mm w kolorach: brązowym ,naturalnym, na które nawleczone zostały srebrne rurki. oraz srebra próby 925,999. Bransoletkę zdobi romantyczny własnoręcznie wykonany charms z motylkiem Srebro oksydowane i przecierane. Długość bransoletki wynosi 19,5 cm . Komplet zostanie ozdobnie zapakowany. Kolczyki klasyczne, długości wraz z biglem ok 7 cm.

Jadeit w Koszyczkach 2 (komplet) Komplet, bransoletka i kolczyki wykonane z 10 mm, fasetowanych kul jadeitu, otulonych surowymi "koszyczkami" splecionymi ze srebrnych ogniw. Całość wykonana w srebrze próby 925, oksydowanym i wypolerowanym. Długość bransoletki to 22 cm, będzie odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 17 - 18 cm. Długość kolczyków z biglami typu "rybka" to 5,2 cm, waga jednego kolczyka to 2,5 gr. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

Jaspis Delikatnie 2 (komplet) Komplet, naszyjnik i kolczyki wykonane z 10 mm, polerowanych kul jaspisu, ubranych w srebro próby 925, oksydowane i wypolerowane. Długość kolczyków z biglami angielskimi to 3,2 cm, waga jednego kolczyka to 2,4 gr. Długość wisiorka z krawatką to 3,3 cm, delikatny łańcuszek na którym został zawieszony ma 44 cm długości. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

Karneolem i Granatem 3 (komplet) Komplet, naszyjnik, bransoletka i kolczyki wykonane z 10 mm, gładkich bryłek karneolu oraz 6 mm, fasetowanych oponek granatu, ubranych w srebro próby 925, oksydowane i wypolerowane. Długość naszyjnika to 41,5 cm +5 cm łańcuszka regulacyjnego. Długość bransoletki to 18 cm + 1,5 cm łańcuszka regulacyjnego, będzie odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15 - 16,5 cm. Długość kolczyków z biglami angielskimi to 6 cm, waga jednego kolczyka to 2,6 gr. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

Kmplet kosztczek z perłą (komplet) Komplet z naturalnymi perłami hodowlanymi. Srebro pr.925 Oksydowane, szlifowane,polerowane.

kobaltowy komplet druz agatu w srebrze (komplet) Efektowny komplet wykonany w całości ręcznie.Granatowe druzy agatu pokryte tlenkami tytanu oprawione w oksydowane srebro pr.930. Pięknie skrzące się kryształy druz kontrastują z chłodnym surowym oksydowanym srebrem. Komplet zostanie zapakowany w ozdobne pudełeczko.

Komplet z Malachitem \b (komplet) Srebrny komplet. Bransoleta, wisior i pierścień. Srebro pr. 925, oksydowane, satynowane następnie satynowane na jedwabisty mat.

Koralowe Plasterki w Oplocie 2 (komplet) Komplet, naszyjnik i kolczyki wykonane z 7 - 8 mm, nieregularnych plasterków korala o pięknej intensywnej barwie, ubranych w srebro próby 925, oksydowane i wypolerowane. Długość naszyjnika to 41,5 cm + 3 cm łańcuszka regulacyjnego. Długość kolczyków z otwartymi biglami to 5,5 cm, waga jednego kolczyka to 2,5 gr. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

księżyce otulone warkoczem nocy (komplet) Piękny,klasyczny komplet z kamieniami księżycowymi o intensywnej opalizacji.Oprawa srebro próby 930,misterna ręczna metoda filigranu. Komplet zostanie zapakowany w ozdobne pudełeczko.

Kuleczki Mokaitu 2 (komplet) Komplet, kolczyki i bransoletka wykonane z 6 mm, gładkich kuleczek pięknego, wielobarwnego jaspisu mokait, ubranych w srebro próby 925, oksydowane i wypolerowane. Długość bransoletki to 20 cm, będzie odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16,5 -16 cm. Długość kolczyków z otwartymi biglami to 6,7 cm, waga jednego kolczyka to 3 gr. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

Kwitnąca Bohemia (komplet) Komplet jak z bajki. Niezwykłe kolory naturalnych chryzoprazów połączone z perłowymi kaboszonami Swarovskiego. Długość kolczyków (bigle mosiężne) - 58 mm Rozmiar wisiora 11 x 5.5 cm, długość metalowego łańcucha - 82 cm

ślimaki na mazurach (komplet) Oryginalny komplet w żeglarskich barwach i nieco surowym klimacie. Wykonany od podstaw ręcznie ze srebra pr. 925, młotkowanego i oksydowanego, zdobiony maleńkimi cyrkoniami. Kolczyki są lekkie i niewielkie, a rozmiar pierścionka regulowany. Wszystkie prace opuszczają moje studio elegancko zapakowane - idealne na prezent :)

Malachit orientalnie - komplet (komplet) Wyjątkowy komplet biżuterii wykonany od podstaw ręcznie ze srebra próby 925 i 999 oraz malachitu. W skład kompletu wchodzą kolczyki, wisior z łańcuszkiem oraz pierścionek. Kamienie posiadają pięknie widoczne warstwy w różnych odcieniach zieleni. Srebro zostało lekko zoksydowane (przyciemnione) i wypolerowane na połysk co uwydatniło wzór na biżuterii. Komplet utrzymany jest w orientalnym, nieco retro stylu. Jest idealnym dodatkiem dla Pań które lubią eleganckie i kobiece dodatki. Wymiary – malachit: 0,6 cm; długość kolczyków: 2,8 cm; długość wisiora: 3 cm; główne elementy ozdobne: 2×2 cm; szer. obrączki: 0,5; rozmiar jubilerski: 16,5-19,5; łańcuszek: 58 cm (na życzenie mogę zmienić rozmiar łańcuszka). Biżuterię wysyłam ubezpieczoną i zapakowaną w eleganckie pudełeczko.

Miodowy z opalem (komplet) Komplet - naszyjnik z pięknych opali naturalnych 10 mm w ciepłej, miodowej barwie z asymetrycznie umieszczoną bryłką surowego cytrynu ok. 17/14 mm oraz drobne kolczyki 10 mm. Oprawa kompletu w srebrze 925. Obwód naszyjnika 48 cm ( mogę dopasować do potrzeb Klienta). Słoneczny, ciepły komplet.

onyksy w blasku karborundu (komplet) Komplet wisiora i kolczyków wykonany własnoręcznie ze srebra próby 925.Centralnie osadzony został naturalny onyks,który okalają wkomponowane węgliki krzemu (karborundy). Średnica oprawy wisiora 3,2 cm,długość całkowita z krawatką 4,2 cm.Kolczyki średnica 1,9 cm,długość 5,7 cm.Na życzenie wykonamy pierścień. Komplet zostanie zapakowany w ozdobne pudełeczko.

ooo kyanity (komplet) Komplet - efektowne kolczyki i zawieszka z pastylkami kyanitów. Wykonane w całości z oksydowanego i przetartego srebra. Świetny dodatek do jeansów i nie tylko. Biżuteria będzie wysłana w firmowym, ozdobnym opakowaniu. Łańcuszek dostępny oddzielnie na zamówienie. Kamienie: kyanit - pastylki (10x4mm). Bigle: sztyfty. Materiał: srebro próby 925. Długość: kolczyki - z biglami 5c; zawieszka - 5,2cm. Waga: bardzo lekkie - ok. 2,3g/szt. Kolor: niebiesko-szary. Opakowanie: pudełko firmowe.

Pastylki Onyksu 2 (komplet) Komplet, bransoletka i kolczyki wykonane z 10 mm, polerowanych pastylek onyksu, ubranych w srebro próby 925, oksydowane i wypolerowane. Długość bransoletki to 20 m, będzie odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16 - 17 cm. Długość kolczyków z otwartymi biglami to 3,5 cm, waga jednego kolczyka to 1,1 gr. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

Płatki Róż (komplet) Komplet z pięknymi naturalnymi rodonitami w otoczeniu drobnych szklanych koralików w kolorze mtalicznego brązu

Perełka w listkach (komplet) Komplet - prosty, efektowny naszyjnik z perełek naturalnych hodowlanych 5 i 10 mm oraz drobne kolczyki sztyfty. Obwód naszyjnika 43 cm. Całość w srebrze 925.

Perłowe okowy (komplet) Bransoleta i kolczyki z dużymi, owalnymi perłami hodowlanymi o średnicy 2 cm, wykonane od podstaw ręcznie ze srebra próby 925. Powierzchnia młotkowana, oksydowana, przetarta i wypolerowana.

Perłowy subtelny (komplet) Komplet - naszyjnik i kolczyki z pereł naturalnych hodowlanych 3 - 8 mm w oprawie ze srebra 925. Obwód naszyjnika 45 cm, długość kolczyków 2,5 cm.

Perły Złociste 2 (komplet) Komplet, bransoletka i kolczyki wykonane z 7 - 8 mm, nieregularnych, niezwykle pięknych pereł, ubranych w srebro próby 925, oksydowane i wypolerowane. Długość bransoletki to 19,5 cm, będzie odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5 - 16 cm. Długość kolczyków z otwartymi biglami to 4,7 cm, waga jednego kolczyka to 1,2 gr. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

Perły,kryształy Swarovski złoto-srebrne (komplet) Komplet wykonany ze srebra i srebra pozłacanego 24 karatowym złotem oraz pereł Swarovski (12 mm) i kryształów Swarovski (6 mm). Długość kolczyków: ok. 4,6 cm. Długość wisiora: ok. 4,5 cm. Biżuterię otrzymasz w ozdobnym opakowaniu.

phosphosiderit 2 (komplet) Komplet, kolczyki i naszyjnik wykonane z 10 mm, gładkich kul phosphosideritu, ubranych w srebro próby 925. Długość wisiorka z krawatką to 2,5 cm, łańcuszek na którym został zawieszony ma 44 cm. Długość kolczyków z biglami angielskimi to 3,5 cm, waga jednego kolczyka to 2,2 gr. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

Piękny Labradoryt (komplet) Komplet - Kolczyki i bransoleta z pięknego labradorytu, mieniącego się błękitem i złotem oraz srebra 925. Wielkość minerałów: pastylki 8 mm, kuleczki 4-6 mm, satynowe kuleczki 6 mm. Długość kolczyków 5,5 cm, obwód bransolety 20 cm. Delikatny, kobiecy komplet.

Prosty,koralowy (komplet) Naszyjnik wykonany z korala - kule 8 mm oraz srebra 925, w tym prążkowanej kuli 10 mm. Obwód naszyjnika 45 cm. Do naszyjnika drobne kolczyki sztyfty.

Róż i alabaster (komplet) Komplet: kolczyki i wisiorek. 1) Kolczyki wykonane ze srebra [pr.925] w połączeniu z fasetowanymi oponkami jadeitów w malinowym kolorze [12mm], fasetowanymi oponkami jadeitów w kolorze nude [16mm] oraz kwiatowymi miseczkami i przekładkami bali. Całkowita długość kolczyków 4,8cm. 2) Zawieszka wykonana ze srebra [pr.925] w połączeniu z fasetowaną oponką jadeitu w malinowym kolorze [12mm], fasetowaną oponką jadeitu w kolorze nude [18mm] oraz kwiatową miseczką i przekładkami bali. Całość oksydowana i przetarta. Całkowita długość zawieszki 4,5cm. Biżuteria ozdobnie zapakowana.

Różany biały (komplet) Komplet z różyczek rzeźbionych w białym jadeicie. Różyczki mają średnicę 24 mm (naszyjnik) i 12 mm(bransoleta, kolczyki). Oprawa w srebrze 925, oksydowanym (przyciemnionym). Obwód naszyjnika 47 cm, bransolety 20 cm, długość kolczyków 3 cm. Polecam jako delikatną i subtelną ozdobę.

Rivoli topaz (komplet) Lśniący komplet składający się z kolczyków i wisiora. Wykonany z kryształów Swarovskiego w kolorze topaz i srebra. Długość kolczyków: 2,5cm, długość wisiora: 2,2cm Biżuterię wysyłam elegancko zapakowaną

Rose rose opal (komplet) Elegancki i kobiecy, jednocześnie nieco surowy w charakterze komplet biżuterii składający się z kwiatowego wisiorka zawieszonego na łańcuszku oraz różanych kolczyków w formie sztyftów. Biżuteria wykonana została ze srebra próby 925 oraz opalu w delikatnym odcieniu pudrowego różu. Srebro bardzo mocno oksydowane, fakturowane i delikatnie wypolerowane. Wisiorek ma wymiary 3,2 cm x 2,5 cm. Zawieszony został na łańcuszku o długości 50 cm , z możliwością zapięcia na dowolne oczko łańcuszka. Kolczyki różyczki mają średnicę 1 cm, różnią się układem płatków. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

RUBEE (komplet) Klasyczny, delikatny komplet składający się z kolczyków-sztyftów i pierścionka, wykonanych przeze mnie od podstaw ręcznie ze srebra prób 925 i 999 oraz rubinowych cyrkonii. Całość polerowana na wysoki połysk. Średnica kolczyka - 9 mm Wysokość kolczyka - 6,5 mm Średnica cyrkonii - 8 mm Waga pojedynczego kolczyka - 1,8 g Rozmiar jubilerski pierścionka - 12 - 12,5 Szerokość obrączki - 3 mm Średnica korony pierścionka - 9 mm Wysokość korony pierścionka - 6,5 mm Średnica cyrkonii - 8 mm Biżuteria zostanie wysłana w eleganckim opakowaniu.

Sentis lime (komplet) Subtelny komplet srebrnej biżuterii. Eleganckie kolczyki i delikatna bransoletka z zawieszką. Lekka srebrna oprawa, wykonana ręcznie techniką wire-wrapping. Wewnątrz mienią się briolette prehnitu. Kompozycję podkreślają niewielkie kule tego minerału, ozdobnie oprawione i zawieszone u dołu, a w bransoletce przy zapięciu. Kolczyki mocowane na sztyftach. Bransoletka posiada w pełni regulowany obwód. waga pojedynczego kolczyka: 4,3g, długość kolczyków: 46mm, waga bransoletki: 7,4g, długość bransoletki: 210mm, materiały: srebro próby 930 i 999, oksydowane, przecierane i polerowane, prehnit. BEZPŁATNA WYSYŁKA. Komplet zostanie wysłany w eleganckim metalowym pudełku.

Sodality (komplet) Oryginalny, ekskluzywny komplet biżuterii wykonany własnoręcznie od podstaw ze srebra pr. 925 i 999 oraz gładkich pałeczek sodalitu. Kolczyki zawieszone na solidnych i nowoczesnych zapięciach (zamykanych na zatrzask) w kształcie kajdanek. Długość całkowita kolczyków i zawieszki: 5cm. Całość oksydowana, przetarta i wypolerowana. Możliwy zakup jako komplet lub osobno.

Swarovski w złocie kryształy i perły (komplet) Komplet wykonany ze srebra pozłacanego 24 karatowym złotem oraz pereł Swarovski (10 i 12 mm) o barwie light gold i kryształów Swarovski (6 mm) o barwie golden shadow. Długość kolczyków: ok. 4 cm. Długość bransolety: ok. 18 cm + 3,5 cm. Biżuterię otrzymasz w ozdobnym opakowaniu.

Szafir,Chalcedon i Cytryn w Oplocie (komplet) Komplet, bransoletka i kolczyki wykonane z 8 mm, fasetowanych kul chalcedonu, 6 mm, fasetowanych kuleczek szafiru oraz 6 mm, fasetowanych plasterków cytrynu. Minerały otulają surowe "koszyczki" splecione ze srebrnych ogniw. Całość wykonana w srebrze próby 925, oksydowanym i wypolerowanym. Długość bransoletki to 19 cm, będzie odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16 cm. Długość kolczyków z otwartymi biglami to 3,5 cm, waga jednego kolczyka to 1,4 gr. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

Szaro - koralowy (komplet) Komplet trzech bransoletek: 1) Bransoletka składająca się z dwóch bransoletek wykonanych ze srebra [pr.925] w połączeniu z kulami korala w łososiowym kolorze [12mm], dużej kulki bali [12mm] oraz plecionym rzemieniem ze skórki ekologicznej w koralowym kolorze [śr.5mm]. Srebro oksydowane i przetarte. Całkowita długość bransoletki z rzemienia 20,5 cm [plus 2,5cm ozdobnej przedłużki]. Bransoletka z korala na gumce silikonowej. Pasują na nadgarstek 15-16cm 2) Bransoletka wykonana ze srebra [pr.925] w połączeniu z kuleczkami korala w łososiowym kolorze [6mm] oraz fasetowanymi kuleczkami labradorytów [6mm] . Srebro oksydowane i przetarte.Całkowita długość bransoletki 19,5cm [plus 3cm przedłużki].Pasuje na nadgarstek 15-16cm. Biżuteria ozdobnie zapakowana

Tessie (komplet) Efektowny kobiecy komplet biżuterii składający się z kolczyków oraz wisiorka, wykonany ze srebra próby 925 oraz naturalnych kamieni : gładkich kulek tygrysiego oka obsypanych kaskadami z drobniutkich fasetowanych oponek cytrynu i karneolu. Kolczyki mają długość 6,5 cm, wisiorek ma długość 6 cm. Na kwiatowych biglach oraz liściastej krawatce zostały zawieszone własnoręcznie lutowane fantazyjne bazy do których podwieszono kamienie w tonacjach brązu, pomarańczy i żółci. Srebro zostało mocno zaoksydowane ( przyciemnione), przetarte i wypolerowane. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

Trzy perły \a (komplet) Komplet z perłami. Srebro pr. 925 oksydowane, satynowane na jedwabisty mat. Uwaga: ta cena nie zawiera wszystkich elementów kompletu, nawet jeżeli pokazane są na którymś ze zdjęć lub wymienione w opisie. Kliknij przycisk "Pokaż dostępne" aby sprawdzić dokładnie, które elementy kompletu możesz kupić.

VISTA - zestaw energetyczny (komplet) Energetyczny komplet biżuterii składający się z bransoletki i kolczyków wykonanych w technice haftu sutasz. W centrum szerokiej (6 cm) bransoletki znajduje się monetka zielonego agatu otoczona tasiemkami sutasz w żywych kolorach. Centrum kolczyków stanowią monetki pomarańczowego howlitu otoczonego tasiemkami sutaszowymi. Kolczyki zawieszone są na srebrnych sztyftach. W zestawie użyte zostały także kuleczki jaspisu cesarskiego, agatu trawionego, koraliki Toho oraz Miyuki. Biżuteria została obustronnie zaimpregnowana, co chroni ją przed zabrudzeniami oraz wilgocią. Biżuterię wysyłam w eleganckim opakowaniu ubezpieczoną przesyłką priorytetową. Polecam!

Węgielki + Pasek z agatem (komplet) Komplet dwóch bransoletek. 1) Masywna bransoletka wykonana ze srebra [pr. 925] w połączeniu z surowymi, nieforemnymi, czarnymi turmalinami [20 - 23mm] oraz bryłkami pięknie wybarwionego na kolor różowo - morelowy agatami botswana [18-20mm] . Całość oksydowana i przetarta. Całkowita długość bransoletki 21cm [plus 3,5cm przedłużki]. Pasuje na nadgarstek 15-16cm. 2) Bransoletka wykonana ze srebra [pr. 925] w połączeniu z nieforemną bryłką agatu botswana [18mm] oraz skórzanym paskiem [szer. 10mm]. Srebro oksydowane i przetarte. całkowita długość bransoletki 20cm. Pasuje na nadgarstek 16cm. Biżuteria ozdobnie zapakowana Uwaga: ta cena nie zawiera wszystkich elementów kompletu, nawet jeżeli pokazane są na którymś ze zdjęć lub wymienione w opisie. Kliknij przycisk "Pokaż dostępne" aby sprawdzić dokładnie, które elementy kompletu możesz kupić.

Wilcze stado (komplet) Efektowny komplet składający się z kolczyków i wisiora został wykonany ręcznie techniką wire wrapping. Łzy ametystu oprawione zostały w srebro pr. 930, 999. Srebro poddano wielu zabiegom: począwszy od wygrzewania, młotkowania, szlifowania, owijania cienkim drucikiem, oksydowania, do polerowania. Wielkość kolczyków wynosi 4,3cm x max 1,8cm. Wielkość wisiora razem z zawieszką wynosi 4,3cm x max 2,3cm. Łańcuszek widoczny na zdjęciach nie stanowi kompletu z wisiorem. Biżuteria, którą u mnie kupisz, zostanie zapakowana w ozdobne pudełko, a na potrzeby transportu - dokładnie zabezpieczona. Wystawiam paragon lub na życzenie fakturę. Serdecznie polecam!

z perełką - komplet simple (komplet) Drobne kolczyki (sztyfty) ze srebra pr.925 i pereł. Średnica kolczyka 8mm, średnica perełki 4mm. Srebro ciemne -oksydowane, miejscami przetarte. Bransoletka ze srebra pr.925 i pereł. Długość srebrnego elementu 5,5cm, średnica półkuli 8mm, śrenica jasnej perełki 4mm, nieregularnej ciemnej perełki 5-6mm. Obwód regulowany ok.17-20cm.

z rzeźbioną kameą (komplet) Komplet pierścienia i wisiorka wykonany własnoręcznie z pięknych rzeźbionych włoskich kamei.Oprawa w srebro oksydowane metodą ręcznego filigranu.Piękny klasyczny,delikatny i subtelny.Komplet zostanie zapakowany w ozdobne pudełeczko.Do wisiora możemy zaproponować zakup srebrnego łańcucha w oksydzie.Długość na życzenie.

Zieleń zaplątana w srebrze (komplet) Komplet dla stęsknionych wiosny. W skład kompletu wchodzą ręcznie wykonany wisior i bransoletka. Piękny odcień fasetowanego ametystu, maleńkie srebrne kwiaty i wijące się organiczne sploty tworzą wisior w sam raz na wiosnę. Wisior został wykonany od podstaw ze srebra 925 i 999. Oprócz ametystu koloru dodają mu nasycone butelkową zielenią syntetyczne turmaliny. Wisior mierzy 6,3 cm wysokości (razem z krawatką) i 2,3 cm szerokości. W bransoletce wiosenna zieleń pięknych pastylek fluorytu (o wielkości 18 mm) została podkreślona mocno przyciemnionym srebrem. Ręcznie wykonany listek ma długość 26 mm, obok listka zawisła śliczna kropla butelkowego kwarcu ubrana w srebrne sploty (ok. 25 mm). Całości dopełnia mała srebrna ozdoba z maleńkim kwiatkiem i osadzonym syntetycznym turmalinem. Bransoletka miękko układa się na dłoni. Długość bransoletki to 19 cm z możliwością regulacji do 23 cm. Idealnie pasuje na nadgarstek 16-17 cm. Prace sygnowane i cechowane (srebro pr.925).

Zulico (komplet) Komplet wykonany ze srebra pr999 i 925 oraz kryształów i pereł Swarovskiego. Podstawę stanowią 10 mm oraz 12mm kryształ Swarovskiego w kolorze Aquamarine oplecione srebrnym koszyczkiem oraz uzupełnione 12mm perłami Swarovskiego w kolorze Night Blue. Wisiorek dodatkowo ozdobiony o 4mm kryształy bicone.Srebro przyciemniane (oksydowane) i przecierane. Całkowita długość kolczyków-sztyftów wynosi 3cm.Wisiorek mierzy 4,5cm Biżuteria pakowana w eleganckie pudełeczko.


Promowane przedmioty

Różany biały (komplet) Komplet z różyczek rzeźbionych w białym jadeicie. Różyczki mają średnicę 24 mm (naszyjnik) i 12 mm(bransoleta, kolczyki). Oprawa w srebrze 925, oksydowanym (przyciemnionym). Obwód naszyjnika 47 cm, bransolety 20 cm, długość kolczyków 3 cm. Polecam jako delikatną i subtelną ozdobę.

księżyce otulone warkoczem nocy (komplet) Piękny,klasyczny komplet z kamieniami księżycowymi o intensywnej opalizacji.Oprawa srebro próby 930,misterna ręczna metoda filigranu. Komplet zostanie zapakowany w ozdobne pudełeczko.

Miodowy z opalem (komplet) Komplet - naszyjnik z pięknych opali naturalnych 10 mm w ciepłej, miodowej barwie z asymetrycznie umieszczoną bryłką surowego cytrynu ok. 17/14 mm oraz drobne kolczyki 10 mm. Oprawa kompletu w srebrze 925. Obwód naszyjnika 48 cm ( mogę dopasować do potrzeb Klienta). Słoneczny, ciepły komplet.

Trzy perły \a (komplet) Komplet z perłami. Srebro pr. 925 oksydowane, satynowane na jedwabisty mat. Uwaga: ta cena nie zawiera wszystkich elementów kompletu, nawet jeżeli pokazane są na którymś ze zdjęć lub wymienione w opisie. Kliknij przycisk "Pokaż dostępne" aby sprawdzić dokładnie, które elementy kompletu możesz kupić.

ślimaki na mazurach (komplet) Oryginalny komplet w żeglarskich barwach i nieco surowym klimacie. Wykonany od podstaw ręcznie ze srebra pr. 925, młotkowanego i oksydowanego, zdobiony maleńkimi cyrkoniami. Kolczyki są lekkie i niewielkie, a rozmiar pierścionka regulowany. Wszystkie prace opuszczają moje studio elegancko zapakowane - idealne na prezent :)