Katalog artykułów

Promowane przedmioty

Gwintownik maszynowy DIN-376-C M10 ISO2 R40 HSSE Gwintownik maszynowy DIN 371 z chwytem przelotowym do gwintów metrycznych zwykłych (M). Rowki wiórowe śrubowe R35 - nakrój typu C nadaje się do otworów nieprzelotowych, oraz otworów przelotowych w materiałach dających wióry średnie i długie. Wykonany za stali szybkotnącej SK5, przeznaczony do obróbki stali automatowej, stali konstrukcyjnej węglowej i niskostopowej. RM od 300 – 800 [MPa]. Możliwe również zastosowanie przy obróbce żeliwa sferoidalnego i ciągliwego, miedzi niskostopowej, mosiądzu długowiórowego, stopów aluminium 700[MPa], oraz termoplastów. Fabryka narzędzi FANAR jest polskim wiodącym producentem narzędzi do gwintów. Historia firmy liczy sobie przeszło 40 lat. Producent stawia na stały rozwój technologiczny oraz wysoką jakość współpracy z Klientem. Ich produkty opisywane są certyfikatem jakości ISO 9001.

Gwintownik maszynowy DIN-371-C 3/8-16 UNC HSSE TIN Gwintownik maszynowy 371 z chwytem wzmocnionym do gwintów zunifikowanych - amerykańskich calowych (UNC).Rowki wiórowe proste - nakrój typu C nadaje się do otworów nieprzelotowych płytkich oraz otworów przelotowych w materiałach dających krótkie wióry. Gwintowniki typu C posiadają długość nakroju 2÷3P oznaczającą ilość zwojów na cal. Oferowane gwintowniki wykonane są w klasie podstawowej przeznaczonej do najpowszechniej stosowanych tolerancji gwintu wewnętrznego w przypadku gwintowników UNC jest to norma 2B.Wykonany za stali szybkotnącej SK5, symbol stosowany w katalogu HSSE. Oznaczenie TiN to nazwa super twardej powłoki z azotku tytanu, jest to typ powłoki BalinitA nakładany metodą PVD, do zastosowania uniwersalnego.Gwintowniki powlekane z przeznaczeniem do obróbki stali automatowej, stali konstrukcyjnej węglowej i niskostopowej o wytrzymałości 400 MPa ≤ Rm ≤ 800 MPa. Ponadto nadaje się do obróbki mosiądzu długowiórowego Rm ≤ 700 MPa.Możliwe również do zastosowania do gwintowania w żeliwie sferoidalnym i ciągliwym 400 MPa ≤ Rm ≤ 700 MPa, miedzi niestopowej i niskostopowej Rm ≤ 350, stopów aluminium Si<5% RM < 700 MPa, oraz termoplastach.Orientacyjna prędkość skrawania: stal konstrukcyjna>

Gwintownik maszynowy DIN-376-C M8 INOX TIN Gwintownik Din 376 maszynowy z chwytem przelotowym do gwintów metrycznych zwykłych M4 : M52 oraz wg normy DIN-2182 do gwintów UNC i BSW w zakresie średnic nominalnych 1/8" : 2", do stali wysokostopowych, nierdzewnych i kwasoodpornych o wytrzymałości Rm < 1000MPa, TiN Fabryka narzędzi FANAR jest polskim wiodącym producentem narzędzi do gwintów. Historia firmy liczy sobie przeszło 40 lat. Producent stawia na stały rozwój technologiczny oraz wysoką jakość współpracy z Klientem. Ich produkty opisywane są certyfikatem jakości ISO 9001.

Gwintownik maszynowy DIN-376-B M10x0,75 6H HSSE Gwintownik Din 376 maszynowy z chwytem przelotowym do gwintów metrycznych zwykłych M4 : M52 oraz wg normy DIN-2182 do gwintów UNC i BSW w zakresie średnic nominalnych 1/8" : 2", do otworów przelotowych w miękkich materiałach Rm < 500MPa

Wiertło do metalu HSS NWKa 2,3 Wiertło NWKa HSSWiertło kręte prawotnące. Chwyt : WALCOWY. Wykonanie : Stal szybkotnąca HSS.Wiertła kręte NWKa stosowane są do wykonywania otworów walcowych w stali oraz żeliwie.Kąt wierzchołkowy : 118 st. Tolerancja otworu : H8 Głębokość skrawania : do 4xDWykonanie metodą WALCOWANIA.Zalecane do stosowania w wierceniu ręcznym (elektronarzędzia).PRODUKT SPRZEDAWANY W OPAKOWANIU 10 SZT.PODANA CENA DOTYCZY 1 SZT.